Partnerzy

Amerykańska marka Dermalogica jest synonimem racjonalnego podejścia do pielęgnacji skóry. Zmierzając do doskonałości osiąga równowagę między oczekiwaniami klientów i rezultatami związanymi z profesjonalną terapią skóry. W Klinice wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne, opierając się na procedurach i produktach tej marki.
Mesoestetic Laboratories jest specjalistą w opracowywaniu technologicznie zaawansowanych i bezpiecznych pod względem stosowania produktów wykorzystywanych w kosmetologii i medycynie estetycznej. Marka Mesoestetic otrzymała miano referencyjnej firmy w sektorze medycyny estetycznej, dzięki nowatorskim produktom, nieustannemu dążeniu do doskonalenia formuł preparatów, licznym innowacjom i rozwojowi.
Firma KLAPP Cosmetics zaliczana jest do liderów innowacyjności technologicznej na rynku kosmetyki profesjonalnej. W Klinice oferujemy Klientom klilkanaście zabiegów na twarz i ciało firmy Klapp. www.klapp-cosmetics.pl
Główną ideą działalności Klubu Kobiet Przedsiębiorczych jest stworzenie platformy do wymiany biznesowej i ideowej dla kobiet, prowadzących własną działalność gospodarczą oraz tych piastujących decyzyjne stanowiska w rozmaitych firmach. Działania te służą zarówno wspieraniu postaw przedsiębiorczości wśród kobiet, poprzez poszukiwanie nowych partnerów biznesowych, jak również promocji pozytywnych wzorców na zewnątrz. Więcej informacji: www.klubkp.pl
"Przedsiębiorcza Kobieta" to ogólnopolski innowacyjny projekt Studenckiego Forum Business Centre Club stworzony specjalnie dla kobiet, które pragną się rozwijać, zdobywać nowe umiejętności oraz czerpać inspirację od osób, które osiągnęły już sukces w biznesie. Członkiniom Klubu proponujemy 15% rabatu na nasze zabiegi.
Restauracja i catering dietetyczny Body Chief. Dla Klientów Kliniki – stały rabat w wysokości 7%. Polecamy! www.bodychief.pl
36 minut to miejsce, w którym zrealizujesz kompleksowy i zoptymalizowany czasowo trening Twojego ciała. Szybkość, efektywność, łatwość i bezpieczeństwo to główne cechy systemu opartego o najnowszą technologię i lata doświadczenia fizjoterapeutycznego.Będąc naszym Klientem możesz liczyć na 15% rabat.
BEWEI to unikalne rozwiązanie regenerujące, wzmacniające i odmładzające Twoje ciało. Fale elektromagnetyczne wytwarzane przez cztery aplikatory, stymulując komórki ciała, wspomagają naturalne procesy metaboliczne. Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii, stworzono system, który pozwala uzyskać zaskakujące efekty w procesach zatrzymywania oznak starzenia, wygładzania skóry i modelowania sylwetki oraz ogólnej poprawy kondycji fizycznej i psychicznej.
Naturhouse to światowy lider w dziedzinie żywienia i dietetyki. W naszych centrach każdy znajduje to, czego szuka - fachową i rzetelną poradę oraz przepis na sukces. Nasi specjaliści do każdego problemu podchodzą indywidualnie, nie tylko dobierając najlepszej klasy suplementy ale przede wszystkim opracowują Osobisty Plan Dietetyczny.
Twarz z głową - to kampania, skierowana do osób, poszukujących rzetelnej wiedzy z zakresu medycyny estetycznej.
MADAME to magazyn dla nowoczesnych, ambitnych kobiet, które ciekawe świata, stawiają na wiedzę, karierę i nowe cele. Każdej klientce, która udając się do nas, zabierze ze soba MADAME udzielimy 10% rabatu.
Uczestniczymy w propagowaniu idei pozyskiwania dawców szpiku oraz transplantacji szpiku kostnego.
Heget - to profesjonalna szkoła rodzenia, pomagająca przyszłym mamom w przygotowaniach do wyjątkowej roli. Słuchacze szkoły mogą skorzystac z 15% rabatu na zabiegi w Klinice.
Kolejne zaprzyjaźnione z nami miejsce to Family Cafe – Centrum Kreatywnego Rozwoju. Z przyjemnością gościmy tutaj podczas eventów skierowanych do mam. Zapraszamy! www.familycafe.poznan.pl
Naszym Partnerem jest Gabinet Dermatologii Leczniczej dr n. med. Małgorzaty Mazur. Pacjenci Gabinetu mogą skorzystać z 15% rabatu na zabiegi pielęgnacyjne w Klinice. Zapraszamy! http://www.mmdermatolog.pl


Dane kontaktowe

Klinika Esthetique
Poznań, ul. Pilotów 2

+ 48 662 308 461
recepcja@klinika-esthetique.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9:00 – 20:00
sobota: 10:00 – 14:00