Metamorfoza pana Arka

Pan Arek wziął udział w projekcie "Metamorfoza" i zmienił nie tylko figurę, ale jak prodkreśla, "styl życia o 180 stopni!"

  • Utrata masy ciała z 92,1 kg na 81,6 kg
  • Zmniejszenie tkanki tłuszczowej z 21,2% na 13,9%
  • Zmniejszenie wieku metabolicznego z 34 lat na 15

Co było dla pana najtrudniejsze podczas trwania "Metamorfozy"?

Znaleźć czas na inne obszary życia codziennego; cały projekt wymagał zaangażowania zarówno fizycznego jak i mentalnego. Stąd zaniedbałem trochę znajomych oraz życie towarzyskie. Myślę że to było trudne. Z pewnością nie spodziewałem się, że cała "Metamorfoza" tak mocno zaabsorbuje moje życie przez te dwa miesiące. 

Ile razy w pojawiła sie panu myśl „nie dam rady", „nie mogę", „po co ja to robię"?

Szczerze? - ani razu. Startując miałem poczucie ogromnej szansy na pozytywne zmiany. Byłem bardzo zmotywowany i gotowy wdrożyć nowe nawyki w swoje życie. Oczywiście pojawiały się chwile trudne, gdzie musiałem walczyć z pokusami takimi jak alkohol czy chipsy, lecz determinacja oraz ponadprzeciętne efekty dodawały mi pozytywnej energii w tych trudnych chwilach. 

Z jakich zabiegów w Klinice pan skorzystał?

Wykonałem serię lipomasaży wyszczuplających Endermologii LPG oraz liposukcję kawitacyjną Cavi Lipo. To świetne zabiegi, dały natychmiastiowy efekt. Na poczatku czułem się troszkę skrępowany, ponieważ nigdy wczesniej nie korzystałem z zabiegów estetycznych, ale wspierająca atmosfera i profesjonalne podejście pracowników Kliniki sprawiło, że czułem się odprężony i zrelaksowany.

Czy zamierza pan dalej prowadzić aktywny styl życia?

Myślę, że każdy kto spróbował żyć w ten sposób, świadomie nie będzie chciał zawrócić. Dalej utrzymuje aktywność fizyczną na bardzo wyskokim poziomie, powiem więcej, dodałem do całości basen raz w tygodniu. Zdecydowanie trudniej jest kontrolować zbilansowaną dietę.

 

Czy jest pan zadowolony z efektów projektu?

Zadowolony to mało powiedziane. Ta metamorfoza to nie tylko poprawa zauważalnych efektów wizualnych, ale także znacznie większy komfort życia. Zwiększyła się wydolność, o 19 lat obniżył się wiek metaboliczny i to się czuje. Nie bez znaczenia jest większa pewność siebie oraz lepsze samopoczucia na co dzień. Miło jest też obserwować jak moja nowa postawa wpływa na otoczenie, motywując innych do podejmowania własnych wyzwań w tym obszarze. To bardzo miłe i daje motywacje do dalszej pracy nad sobą.  Jednym słowem, czuję się dobrze w swojej skórze ;)

 


 


Dane kontaktowe

Klinika Esthetique
60-409 Poznań, ul. Pilotów 2
(+48) 662 308 461