Makijaż permanentny

Makijaż permanentny Nouveau Contour

Mikropigmentacja lub inaczej makijaż permanentny (PMU), to rewolucyjna metoda umieszczania hipoalergicznych pigmentów mineralnych w skórze. Dzięki ultra cienkim igłom oraz odpowiednio dobranemu pigmentowi, można skorygować i wydobyć kształ brwi, oczu i ust. Mikropigmentacja znana jest także pod nazwą „makijaż permanentny” lub „tatuaż kosmetyczny”, przez co myli się ją czasem z zabiegiem tatuażu klasycznego. Pigmenty używane w makijażu permanentnym zawierają inne składniki niż pigmenty w tatuażu klasycznym oraz umieszczane są w płytszych warstwach skóry. Urządzenia do mikropigmentacji są także bardziej wyrafinowane od urządzeń do tatuażu klasycznego, a oprócz tego zabiegi różnią się także technikami wykonania.Makijaż permanentny pozwala w subtelny sposób wydobyć kształt i podkreślić naturalne piękno. Oprócz zwiększenia poczucia pewności siebie, zabieg mikropigmentacji może mieć także wpływ na rozpoczęcie bardziej aktywnego stylu życia (nie rozmazuje się podczas uprawiania sportu!) oraz znaczną oszczędność czasu przy wykonywaniu makijażu (nie wymaga nakładania zwykłego makijażu!).

PMU jest także alternatywą dla osób z alergiami na kosmetyki do makijażu klasycznego, dla osób o wrażliwych oczach, noszących soczewki kontaktowe oraz dla tych, którzy nosza okulary, a są aktywni sportowo. Możliwości są niezliczone!
Jednym słowem – makijaż permanentny daje pewność wspaniałego wyglądu w każdej sytuacji.

Więcej o metodzie oraz urządzeniu

CENNIK:

Usta - kontur z cieniowaniem 800 zł
Usta z wypełnieniem 900 zł
Oczy - kreski na górnych powiekach 500 zł
Oczy - kreski na dolnych powiekach zagęszczające rzęsy 300 zł
Oczy - kreski na górnych i dolnych powiekach 700 zł
Brwi – powder brows 900 złCena obejmuje 2 zabiegi; makijaż wstępny oraz makijaż uzupełniający, który wykonuje się po ok. 6 tygodniach.

 Dane kontaktowe

Klinika Esthetique
Poznań, ul. Pilotów 2

+ 48 662 308 461
recepcja@klinika-esthetique.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9:00 – 20:00
sobota: 10:00 – 14:00