Lista zabiegów

Korzystając z osiągnięć nowoczesnej kosmetologii pielęgnacyjnej oraz medycyny estetycznej oferujemy Państwu zabiegi, których głównym celem jest pielęgnowanie i podkreślenie naturalnego piękna, tuszowanie niedoskonałości, profilaktyka lub niwelowanie istniejących oznak starzenia oraz kompleksowa pomoc w wyszczuplaniu i modelowaniu figury.Kosmetologia twarzy

LISTA ZABIEGÓW
  1. 300 - 350 zł

Kosmetologia ciała

LISTA ZABIEGÓW
  1. od 250 zł

Medycyna estetyczna

LISTA ZABIEGÓW

Dietetyka

Osoby borykające się z problemem nadwagi czy otyłości oraz innymi chorobami dietozależnymi, ale również te osoby, którzy pragną zmienić swój sposób odżywiania na zdrowszy zapraszamy serdecznie na konsultację z naszym dietetykiem.

Czytaj więcej

Trychologia

W Klinice, dzięki specjalistycznej wiedzy oraz ścisłej współpracy dermatologa i trychologa, zajmujemy się diagnostką oraz pomocą przy leczeniu łysienia, nadmiernego wypadania włosów oraz innych patologicznych zmian skóry głowy. Pomagamy naszym Klientom w najczęstszych problemach z włosami i skórą głowy.

Czytaj więcej

Makijaż permanentny

Mikropigmentacja lub inaczej makijaż permanentny (PMU), to rewolucyjna metoda umieszczania hipoalergicznych pigmentów mineralnych w skórze. Dzięki ultra cienkim igłom oraz odpowiednio dobranemu pigmentowi, można skorygować i wydobyć kształ brwi, oczu i ust. 

Czytaj więcej


Dane kontaktowe

Klinika Esthetique
Poznań, ul. Pilotów 2

+ 48 662 308 461
recepcja@klinika-esthetique.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: 9:00 – 20:00
sobota: 10:00 – 14:00