CAVI LIPO - liposukcja kawitacyjna

Cavi-Lipo to urządzenie pozwalające w bezpieczny i skuteczny sposób pozbyć się nadmiaru niechcianej tkanki tłuszczowej lub zlikwidować cellulit, wykorzystujące zmodyfikowaną i ulepszoną technologię kawitacji ultradźwiękowej.

Działanie:

Fala ultradźwiękowa wytwarzana przez Cavi-Lipo uderza w komórki tłuszczowe, powodując, że ich zawartość zaczyna dynamicznie zmieniać swój stan i objętość. W wyniku tego powstają pęcherzyki zwane bąblami kawitacyjnymi, które zwiększają swoją objętość, a następnie pękają uwalniając rozpuszczony tłuszcz do przestrzenii międzykomórkowych, skąd zostaje on bezpiecznie usunięty drogami limfatycznymi.

Efekty:

Po zabiegu możemy spodziewać się redukcji tkanki tłuszczowej do ok. 1-2 cm z obwodu np. pasa lub uda. Po serii 6 zabiegów powinniśmy spodziewać się 5-8 cm, w niektórych przypadkach nawet dwukrotnie większych spadków obwodów. Rezultaty zabiegu zależą od wielu czynników; dieta i styl życia mają ogromne zanczenie, ale także sposób ułożenia komórek tłuszczowych czy uwarunkowania genetyczne. 

Bezpieczeństwo:

Cavi-Lipo jest w 100% bezpiecznym rozwiązaniem, dzięki wykorzystaniu technologii nakładania się wielu fal osiągnięte zostają znacznie lepsze rezultaty bez zwiększania mocy czyli bez powstania ryzyka poparzeń. Energia emitowana przez Cavi-Lipo rozchodzi się na boki a nie pionowo wgłąb, redukuje to ryzyko penetracji przez fale niepożądanych obszarów, w tym kości i narządów wewnętrznych.Urządzenie Cavi-Lipo jest jedynym w swoim rodzaju dostępnym na rynku; technologia wykorzystana w Cavi-Lipo jest opatentowana i wykorzystana po raz pierwszy w urządzeniach estetycznych. Zredukowane zostały również wibracje i hałas w porównaniu do konkurencyjnych urządzeń.

Cavi-Lipo ma CE w dwóch dyrektywach, oprócz tego certyfikaty takie jak: ISO 9001, ISO 13485 (dyrektywa medyczna) oraz amerykańskie FDA.

Cennik:

  1 zabieg
podbródek 150 zł
ramiona 250 zł
boczki 300 zł
brzuch 300 zł
bryczesy 300 zł
uda - wewnętrzna strona 300 zł
łydki 250 zł
kolana 150 zł

 


Dane kontaktowe

Klinika Esthetique
60-409 Poznań, ul. Pilotów 2
(+48) 662 308 461